Zero block
Click "Block Editor" to enter the edit mode. Use layers, shapes and customize adaptability. Everything is in your hands.
Tilda Publishing
create your own block from scratch
ТЕСТ
What kind of traveler are you?
Test your knowledge and find out how well you know geography and what kind of traveler are you. Can you answer these questions?
Take the quiz
Ваш улюблений колір?
Next
Check
Show results
Яка ви людина?
Next
Check
Show results
Як у вас складаються стосунки з іншими людьми?
Next
Check
Show results
Який ви рядок з пісні?
Next
Check
Show results
З якими труднощами ви зіштовхуєтеся найчастіше?
Next
Check
Show results
Яке Ви українське прислів'я?
Next
Check
Show results
Яка подія порадувала вас найбільше?
Next
Check
Show results
Ким ви мріяли стати в дитинстві?
Next
Check
Show results
Якби ви були автором коміксу, що би вмів ваш герой?
Next
Check
Show results
З ким/чим ви засинаєте?
Next
Check
Show results
Ви - День незалежності 2004 року в передчутті "Помаранчевої революції".
Ви людина весела, емоційна, комунікабельна, живете настроєм. У сангвініка розвинені почуття власної значущості, гідності та впевненості в собі, що дозволяє йому сумніватися в попередніх результатах президентських виборів, відповідно до яких з перевагою в 3% переміг Янукович. Ви швидко орієнтуєтеся в новій ситуації, що дозволило б вам власноруч внести зміни до Конституції, в результаті яких Україна стала країною з парламентсько-президентською формою правління, Руслан Пономарьов став наймолодшим чемпіоном світу по шахам, а футболіст Андрій Шевченко став кращим футболістом Європи. Своєю енергією ви б і без Руслани взяли перше місце на конкурсі "Євробачення".
Restart
Ви - тотемний рік Незалежності України 2014 та його Майдан. Холерик - гарячий, нестримний, сміливий.
Звідси і виразна міміка, пришвидшена мова, різкі жести, нестримані рухи. Добре те, що холерики з особливою силою долають труднощі. В листопаді 2013 року Кабінет міністрів на чолі з Миколою Азаровим призупинив підготовку до процесу підписання Угоди про Асоціацію України і ЄС. Це рішення викликало хвилю демонстрацій в підтримку курсу на євроінтеграцію. В супротиві мітингувальників та силовиків (після того, як в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві силовики жорстоко побили мирних мітингувальників) в лютому 2014 загинули близько 100 людей - "Небесна сотня", тисячі учасників революції отримали поранення. Холерик з пристрастю береться за нову справу, працює в піднесенні, легко долає труднощі. Це робить його успішним в рішенні ударних життєвих задач, при рішенні яких ви відчуває себе як "риба у воді". Як результат: Євро-2012, потяг "Інтерсіті", прем'єра "Плем'я", першої в світі кінострічки без слів.
Restart
Ви - 1994, що приніс за собою термінову зміну влади та відмову від ядерної зброї.
Флегматик - людина спокійна та врівноважена, рідко виходить із себе, до бурхливого вираження емоцій не схильна, хоча у всього є межа. Саме так, в результаті масових страйків шахтарів, Верховна Рада ініціювала проведення перших в історії незалежної України дострокових виборів президента в березні 1994 року та парламенту в червні 1994. Загалом, він терпляча, спокійна та доброзичлива людина. Відмова України від ядерної зброї 10 січня 1994 року в обмін на меморандум, обіцяла Україні повагу її незалежності, суверенітету та територіальної цілісності. Флегматик, як правило, доводить справу до кінця. Так в 1992 році з'явився Київський патріархат, "Основи законодавства України про культуру", а український легкоатлет Сергій Бубка став першою у світі людиною, що стрибнула вище шести метрів.
Restart
Ви - чуттєві та витончені.
А ваш тотемний рік Незалежності України - 1998 з його кризою завдяки "російському дефолту". Ви спокійні та стримані, погано пристосовуєтеся до нових ситуацій і в несприятливих умовах можете стати пасивним та млявим, при цьому відрізняєтеся самовладанням, терплячістю, підприємливістю. Як в ті часи, коли курс рубля впав в 4 рази, банківська система виявилася на межі розпаду та українській економіці, що тісно "переплетена" з економікою сусідів, довелось несолодко. До кінця року курс впав майже в два рази. Дещо раніше Україна отримала Конституцію, а Леонід Каденюк став першим українцем в космосі, що у типового меланхоліка викликало додаткову тривогу. Гарна новина в тому, що ідеї меланхоліка в більшій мірі продуктивні, він здатен долати значні труднощі на тривалому шляху до досягнення цілі.
Restart
UA
EN
UA
EN